1h ( 30 min zabieg )

ZDROWIE I URODA: Piękna i młoda skóra
Seans w SAUNIE INFRARED to pasywny trening fitness, który przyspiesza przemianę materii (Spala 900-2.400 kalorii podczas jednej 30-minutowej sesji!), rzeźbi sylwetkę i regeneruje organizm.

To jedyna taka sauna, która usuwa tkankę tłuszczową, a nie tylko wodę z organizmu!
Pod wpływem ciepła IR (które wnika do 4 cm w głąb) nasze ciało staje się szczuplejsze, a skóra gładka i jędrna. Organizm szybciej pozbywa się toksycznych związków.
Nagrzewanie promieniami podczerwonymi jest korzystne w wielu dolegliwościach i powszechnie stosowane w medycynie do celów leczniczych.

Dzięki łagodnej temperaturze powietrza (do 70oC)
SAUNA INFRARED jest bezpieczna nawet dla tych, którzy nie mogą korzystać z sauny 
tradycyjnej (fińskiej), lub nie lubią wysokich temperatur (sauna parowa).
Podczerwony System Termiczny odgrywa znaczaca role równiez dla osób, które nie cwicza, a chca stosowac skuteczny program kontroli wagi i zachowania zgrabnej sylwetki.

RELAKS I ZADOWOLENIE: Usuwa stres w komfortowych warunkach ciepła.
SAUNA INFRARED to również doskonały sposób na relaks. Możemy tu słuchać relaksującej muzyki - muzykoterapia (lub też własnej ulubionej muzyki). Podświetlane panele solne oraz zapach egzotycznych roślin (aromoterapia) tworzą wyjątkowy mikroklimat. 

To forma atrakcyjnego spędzania wolnego czasu w ulubionym towarzystwie. Każdy, kto raz zakosztuje przyjemności przebywania w takiej saunie, chce to robić tak często, jak to tylko możliwe.

Sauna Infra Line to doskonały pomysł na spędzanie czasu dla zakochanych!