cennik-karnetyPakiety SPA

Pani Żaneta: 21 kg w 4 miesiące.

10 stycznia 2010 roku - 14 miesięcy po urodzeniu dziecka, podjęłam pracę nad eliminacją skutków ciąży, czyli utratą zbędnych kilogramów i odzyskaniu kondycji fizycznej. Przed ciążą, w jej trakcie oraz bezpośrednio po, znacznie przytyłam, co wiązało się dla mnie z niską samooceną.

W Legnicy, moim zdaniem, SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ „DREAM SUN” ma najlepszą ofertę. Na początku odwiedzałam salon 2-3 razy w tygodniu, ćwicząc 60 minut, i tak pozostało do dziś. Cudownie wyposażona sala, w przyjaznym otoczeniu, wprawiała mnie we wspaniały nastrój, mimo dużego wysiłku fizycznego. Skutki były natychmiastowe, a waga spadała w oczach...

Oczywiście nie jest sekretem, że zmieniłam nawyki żywieniowe, jednak bez stosowania żadnych specjalnych, cudownych diet. Zmniejszyłam jedynie ilość spożywanych pokarmów, porę kolacji i wyeliminowałam z jadłospisu słodycze, alkohol, gazowane napoje oraz wysokokaloryczne produkty typu: chipsy, paluszki, itp. Stosowałam również ziołowe suplementy diety, piłam codziennie 1,5 l wody mineralnej i dodatkowo ćwiczyłam w domu ok. 30 min dziennie.

Szybka utrata wagi wiąże się utratą elastyczności skóry, która w moim przypadku już wcześniej nie była w najlepszej kondycji, zawdzięczając swój stan nieprzespanym nocom przy dziecku, a także upływem czasu.
W tym przypadku bardzo pomocne i skuteczne okazało się KOLARIUM. Początkowo zdecydowałam się na 10 zabiegów.
Efekt okazał się wspaniały. Oprócz utrzymywania stałej elastyczności, moja skóra odzyskała wigor, stała się jędrna, znacznie poprawił się jej koloryt, zniknęły wszelkie niedoskonałości i zauważyłam znaczną redukcję zmarszczek. Zdecydowałam się wykupić kolejne 20 zabiegów, aby utrzymać ten stan i pozwolić na dalszą regenerację, co oczywiście poskutkowało dalszymi efektami i spowodowało, że mimo utraty kilogramów nigdzie nie pojawił się nadmiar skóry, a dodatkowo stała się ona jeszcze gładsza, bardziej nawilżona i praktycznie niezauważalne stały się rozstępy, powstałe w czasie ciąży. Powierzchnię skóry pokryła bardzo dyskretna i naturalna opalenizna.

Oczarowana skutecznością zabiegów oferowanych przez salon zdecydowałam się również na VACU MAXX.
Wykupiłam 10 sesji, zanim się na nie zdecydowałam schudłam łącznie 18kg (do 31.03.2010). Trening Vacu Maxx sprawił, że w połączeniu z dalszymi ćwiczeniami Fitness schudłam prawie 4 kg, z jednoczesną utratą kolejnych centymetrów w obwodzie ciała i niemalże całkowitą redukcją cellulitu. Moja skóra stała się jeszcze jędrniejsza i świeża.

10.01.2010 – 31.03.2010 – Fitness, Kolarium 01.04.2010 – 29.04. 2010 – Fitness, Kolarium, VacuMaxx. Był początek maja i schudłam łącznie ok. 21,5 kg.

Mając nadzieję na utratę kolejnych kilogramów zdecydowałam się na SAUNĘ INFRA LINE. Wreszcie poza wysiłkiem fizycznym na fitness, przyszedł czas żeby się zrelaksować, tracąc jednocześnie masę zbędnych kalorii. Właśnie jestem w trakcie korzystania z sauny, mam za sobą 4 sesje. Odnotowałam spadek wagi o 1 kg i liczę na więcej. Dodatkowo poprawiło się napięcie mojej skóry i ogólne samopoczucie. Jestem zachwycona również atmosferą, relaksacyjną muzyką i zapachami, które mogę sama wybierać podczas każdej sesji.

EFEKT KOŃCOWY: 10.01.2010 – 20.05.2010 – Fitness, Kolarium, VacuMaxx, Sauna.
SERDECZNIE POLECAM salon DREAM SUN! Zabiegi i usługi z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody w nim oferowane są naprawdę skuteczne, czego jestem przykładem. Silną wolą i wytrwałą pracą można osiągnąć sukces. Smuklejsza sylwetka i lepsze samopoczucie jest najlepszą inwestycją. Dalej pozostanę w gronie stałych klientek, dbając o jeszcze lepsze efekty... (może pozbycie się jeszcze 3 kg do łącznej utraty 25 kg!!). Wyrażam również uznanie dla Pani Beaty Tomczak i całego Personelu za pomoc i miłą obsługę. Polecam również ich doradztwo w doborze najskuteczniejszych metod ćwiczeń i dotyczących
pielęgnacji.

Pani Żaneta: 21 kg w 4 miesiące.