cennik-karnetyPakiety SPA

DREAM SUN to 4 krainy: SŁOŃCE, FIGURA, FITNESS, ZDROWIE

To tu możesz odpocząć po ciężkim dniu w niezwykle klimatycznym miejscu i odczuć przyjemy wpływ muzykoterapii, światłoterapii i aromatoterapii.

TY, odpoczywasz i relaksujesz się, a TWOJE CIAŁO staje się gładsze, piękniejsze, jędrniesze i... młodsze.

KOLARIUM - pierwsze urządzenie na świecie, w którym odbywa się leczniczy proces regeneracji skóry, jędrność, elastyczność, eliminowane są zmarszczki i przebarwienia.
Dzieje się tak dzięki wytwarzaniu w warstwie podskórnej zwiększonej ilości kolagenu. Proces ten można połączyć z opalaniem.

SOLARIUM - szybkie muśnięcie promieniem słońca dla zapracowanych

WIBROTRENING - platforma wibracyjna dzięki której, bez wysiłku spalisz tkankę tłuszczową, wzmocnisz mięśnie, kształtujesz figurę.

VACU MAXX - bieżnia w kapsule z podciśnieniem - dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne - spacer, spalasz czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową w obszerze brzucha, pośladków i ud !

TERMOSPACE - steper eliptyczny w "saunie" - ćwicząc na tym urządzeniu wykonujemy jednocześnie trening aerobowy oraz poddajemy się zabiegowi w saunie. Umieszczenie stepera eliptycznego w otoczeniu promienników na podczarwień powoduje, że bardzo intensywnie spalamy kalorie oraz zmniejszamy obwody ciała jednocześnie poprawiając jędrność skóry. Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych które oczekują bardzo dużych efektów odchudzania w krótkim czasie.

ROLLMASAŻ - masaż całego ciała na urządzeniu RollShaper - powoduje uzyskanie zaskakujących efektów w eliminacji cellulitu i odchudzaniu już po kilku zabiegach. Zabieg bardzo przyjemny, przeznaczony dla osób które preferują mniej aktywne formy modelowania sylwetki którym towarzyszy odprężenie oraz relaksująca muzykoterapia.

SALA FITNESS dla Pań - w przytulnej, dobrze wyposażonej sali, w otoczeniu zieleni, ćwicząc, pozbywasz się codziennego stresu.

SAUNA INFRA LINE - następuje w niej ogromne spalanie kalorii i jest idealnym rozwiązaniem dla osób , które chcą się odprężyć, zrelaksować i jednocześnie schudnąć - w niespotykanej dotąd aranżacji wnętrza oraz mikroklimatu!

KOSMETYKI TOŁPA, ATW, Austarial Gold i inne - dla wzmocnia efektu odchudzania, odmładzania, opalania

Nasz wykwalifikowany zespół chętnie służy pomocą - w zakresie odmładzania, odchudzania, opalania i dobrej kondycji fizycznej. Serdecznie zapraszamy!