cennik-karnetyPakiety SPA

Zadbaliśmy, aby wszystkie nasze urządzenia były nie tylko bezpieczne, ale również pozytywnie oddziaływały na zdrowie. Dlatego posiadają ATESTY potwierdzające ich wyjątkowe WŁAŚCIWOŚCI MEDYCZNE. Spełniają również najnowsze NORMY EUROPEJSKIE.

NASZE KOLARIUM to pierwsze urządzenie na świecie, w którym odbywa się leczniczy proces regeneracji skóry, jędrność, elastyczność, eliminowane są zmarszczki i przebarwienia...
proces, który można połączyć z opalaniem.

Dzięki SPECJALNEMU CZUJNIKOWI DO ANALIZY SKÓRY opalanie w kolarium jest niezwykle bezpieczne! To każdorazowa analiza typu skóry i wybieranie optymalnej intensywności opalania (indywidualnie do każdego rodzaju karnacji) przez okres 20 minut.

NASZE SOLARIA spelniaja najnowsze NORMY EUROPEJSKIE w zakresie bezpiecznego opalania.

Podczas opalania jest wytwarzana witamina D3, która zapobiega osteoporozie, obniża wysokie ciśnienie, wzmacnia odporność, wzmacnia siłę mięśni, zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory.

NASZA PLATFORMA WIBRACYJNA jest urządzeniem belgijskiej firmy GymnaUniphy NV produkującej od ponad 40 lat światowej sławy sprzęt medyczny. Posiada ATEST MEDYCZNY, który gwarantuje wytwarzanie korzystnych wibracji, odziaływujących
jedynie na nasze mięśnie. Jest więc zupełnie BEZPIECZNY DLA ZDROWIA.

Wibracje podestu mają również korzystny wpływ na stawy i kości, system nerwowy oraz równowagę hormonalną. Dlatego też stosowana jest również w uzdrowiskach, sanatoriach i w gabinetach rehabilitacyjnych.

NASZA SAUNA posiada specjalny PODCZERWONY SYSTEM TERMICZNY który jest powszechnie stosowane w medycynie do celów leczniczych.
Dzięki łagodnej temperaturze powietrza (70 st. C) SAUNA INFRARED jest bezpieczna dla tych, nie mogą korzystać z sauny tradycyjnej (fińskiej), lub nie lubią wysokich temperatur.
Nagrzewanie promieniami podczerwonymi jest korzystne m.in. w dolegliwościach:
przeziębienia, celulitis, rwa kulszowa, oparzenia, zrosty pooperacyjne, niedociśnienie, hemoroidy, cukrzyca, żylaki, zmęczenie, menopauza, choroby skóry np. trądzik.